سخن مدیر عامل

مهندسین از دیرباز در عرصة فعالیتی خود با بهرهگیری از تخصصِ مبتنی بر محاسبات علمی و برنامه‌ریزی دقیق و به هنگام و استفاده از مصالح طبیعت، افتخارات بی‌شماری در خلق ساختمانهای بی‌بدیل، منحصربه‌فرد و دارای ویژگیهایی همچون برخورداری از کاربردهای موردنیاز، زیبایی بصری سازه، استحکام و... را به خود اختصاص داده‌اند.


مقوله‌ای  که در مسیر تحقق جریان توسعه‌یافتگی و روند تکامل تحول و پیشرفت شهرها، رسالت سنگینی را به دوش متخصّصین و دست‌اندرکاران امر، در شرکت‌های فعال این عرصه می‌نهد.
 خلاقیت، نوآوری، بهره‌مندی از فن‌آوری و تکنولوژی و نیز توجه به هویت بناهای ساخته شده، در سایة  الگوی ایرانی، اسلامی، معماری و شهرسازی، از جمله مزیت‌های رقابتی قابل اعتنا در عرصة ساخت‌وساز به‌شمار می‌روند.
از سویی دیگر نیز تحقق اهداف بلند اقتصادی از جمله نیل به اقتصاد مقاومتی و جهش تولید ، سرلوحة فعالیتهای شرکتهایی است که به تعهّد، تخصّص و کارآمدی خود می‌بالند و به آن اعتقاد راسخ و توجّهی مضاعف دارند.


بویژه در بزنگاه رقابت‌های تنگاتنگ و حتی گاه دوشادوش کنونی عرصه‌های مهندسی ساختمان‌سازی و نوشهرسازی در  طرّاحی و اجرا و مدیریت ساخت و تولید مسکن که تاکید سیاستهای کلّی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در قالب الگوی ایرانی-اسلامی پیشرفت و ساخت بناهای با هویت معماری اصیل مبتنی بر سبک زندگی فرهنگ ایرانی-اسلامی می‌باشد و در تحقّق برنامه هفتم توسعه، مسیر حسّاس و پراهمیّتی را پیش رو داریم.


”مهستان“ نامی آشنا در صنعت ساختمان است که سالها فعالیت بر پایة تخصّص و کارآمدی مدیران و همکارانش، در اذهان فعالان وادی (عرصة) مهندسی و ساخت‌وساز ، خوش درخشیده و به یادگار مانده، و خداوند منّان را شاکر هستم که در این مقطع، توفیق حضور در بین همکارانی پرتلاش و باانگیزه را برای اینجانب مقدّر نمود و امیدوارم با برنامه‌ریزی، سازماندهی، انسجام و کنترل و نظارت و نیز بهره‌مندی از متخصصین متعهد و کارآمد و با روحیه جهادی، در آینده‌ای نزدیک در زمرة سه شرکت برتر این حوزه به شمار بیاییم.
ما برآنیم که در ”مهستان“ هر روز با برداشتن گامهایی موثر، بهترین خود و شگفتی‌ساز این عرصه باشیم.

سخن مدیر عامل